O nas

Hydomat to firma z 50 letnim doświadczeniem w tłocznictwie. Jesteśmy producentem części tłoczonych oraz narzędzi do obróbki plastycznej między innymi dla branży motoryzacyjnej, gospodarstwa domowego, budownictwa i przemysłu, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów.

Zatrudniamy 125 osób, w tym wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie technologii, konstrukcji, produkcji i nadal podnosimy nasze kwalifikacje. Razem pracujemy na wspólny sukces i zadowolenie naszych partnerów biznesowych oraz stale dążymy do rozwoju. Rozbudowujemy narzędziownię, inwestujemy w park maszynowy, podejmujemy nowe wyzwania dzięki własnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu. Niezbędne certyfikaty oraz własne laboratorium pomiarowe zapewnia skuteczną realizację naszej polityki jakościowej.

 

Historia

 

 

Misja i wizja

MISJA:
Naszą misją jest spełnianie oczekiwań klientów, akcjonariuszy i pracowników. Cele realizujemy bazując na 50 letnim doświadczeniu w budowie narzędzi i produkcji detali tłoczonych. Satysfakcja naszych partnerów biznesowych z usług i współpracy jest naszym priorytetem. Pracujemy na sukces całym Zespołem, więc dbamy o komfortowe i bezpieczne warunki pracy naszych pracowników i ich rozwój, jednocześnie kładąc duży nacisk na ochronę środowiska.

WIZJA:
Naszą wizją jest bycie liderem w swojej branży oraz ekspansja na kolejne rynki zagraniczne. Chcemy być jednocześnie renomowanym pracodawcą, godnym zaufania dla naszych pracowników.

 

Kodeks etyczny

Zasady etyczne dotyczące postępowania Pracowników stanowią podstawę budowania kultury organizacyjnej naszej Spółki.
Kodeks etyczny został stworzony, aby wszelkie podejmowane przez naszą Spółkę działania były jasne i przejrzyste.
Kodeks ma za zadanie wspierać Pracowników Spółki w podejmowaniu właściwych decyzji w swojej codziennej pracy, zarówno wewnątrz Przedsiębiorstwa, jak również w kontaktach z Partnerami Biznesowymi.

Kodeks etyczny do pobrania:  

 

Partnerzy biznesowi

Współpracujemy z liderami w swoich branżach. O naszym profesjonalizmie najlepiej świadczą nasi Klienci. Cieszymy się Ich zaufaniem od wielu lat. Nasze produkty i usługi dostarczamy do państw na całym świecie: Polski, Brazylii, Chin, Indii, Francji, Anglii, Niemiec.

ZAUFALI NAM NA CAŁYM ŚWIECIE!